تحلیل 365

پیش از ورود به بازار فردا بهتر است بدانید که:

منتشر شده

در

  • همانطور که در جلسه FOMC دیدیم، احتمال کاهش سیاست های انبساطی و افزایش نرخ بهره مطرح شد و این قضیه باعث ریزش طلا، یورو، پوند و … نسبت به دلار شد.
  • درحال حاضر با صحبت های بعدی اعضای فدرال رزرو این سیاست ها کاملا منتفی و در طول هفته گذشته مجددا دلار تضعیف شد. ولی با توجه به اخبار اقتصادی قبلی که حاکی از شروع تورم بودند، هر لحظه امکان قدرت گرفتن دلار وجود دارد.
  • همانطور که در روز جمعه گذشته دیدیم، با اینکه اخبار اقتصادی باعث ریزش دلار شد ولی بعد از چند ساعت دلار مجددا وارد یک حرکت صعودی شد و علت این اتفاق، عدم اطمینان سرمایه گذاران به عقیده فدرال رزرو مبنی بر گذرا بودن تورم است.

 

تحلیل طلا

در مورد طلا نیز با توجه به حرکت نزولی اخیر که پس از جلسه FOMC شروع شد و باتوجه به این که صحبت های بعدی فدرال رزرو نتوانست طلا را بالا ببرد و از طرفی با توجه به احتمال بالا رفتن قیمت دلار، بهترین شرایط در مورد طلا این است که صبر کنیم تا به محدوده 1800 تا 1810 برگردد و در این ناحیه با مشاهده علائم برگشت وارد معامله فروش شویم.

 

تحلیل یورو

با توجه به اخبار اقتصادی هفته آینده، توصیه میکنیم فعلا وارد معامله یورو نشوید. با توجه به شرایطی که در بالا گفتیم برای یورو نیز در محدوده 1.20 بهتر است وارد معاملات فروش شویم.

 

تحلیل پوند

با توجه به اخبار و آمار های اقتصادی روز پنج شنبه و اینکه فعلا بانک مرکزی انگلستان ترسی از ایجاد تورم ندارد و سیاست های انبساطی خود را همچنان ادامه میدهد، پوند در روز های پنج شنبه و جمعه یک سیر نزولی را در پیش گرفت. پیش بینی می شود با ادامه دادن این روند و با توجه به احتمال تقویت دلار، بهتر است در محدوده 1.395 تا 1.400 برای پوند وارد معاملات فروش شویم.

برترین ها

کپی مطالب این سایت، تنها با مجوز کتبی امکان پذیر است.

خروج از نسخه موبایل