با ما همراه باشید

تحلیل 365

تغییر روند بازار

منتشر شده

در

???تحلیل فاندامنتال بازار :
– در حال حاضر تمرکز بازار ، از US 10 Y به میزان واکسیناسیون آمریکا شیفت پیدا خواهد کرد و هر چه میزان واکسیناسیون به عدد ۷۵ نزدیک شود ، مراکز اقتصادی شروع به فعالیت گسترده خواهند کرد و این به طور مستقیم ، به نفع دلار خواهد بود.

– احتمال ریزش شاخص نزدک و داجونز وجود دارد ، که این مورد نیاز به بررسی بیشتری دارد و انتشار داده های بیشتری دارد .

– در حال حاضر با توجه به آمار خرده فروشی خوب دلار نیوزلند ، انتظار تقویت این ارز وجود دارد
در واقع در حال حاضر قوی ترین ارز ها ، دلار آمریکا ، دلار نیوزلند و دلار کانادا هستن پس در معامله روی این ارز ها در کنار یکدیگر ، کمی باید محتاط بود .

– در مقابل ، ضعیف ترین ارز ها فرانک سوئیس و ین ژاپن هستند پس با یک اصلاح مناسب ، در مقابل ارز های قوی ، میتوان وارد معامله شد.

– توجه به اینکه واکسن جانسون اند جانسون ، لخته خونی ایجاد کرده ست ، کمی شرایط میتواند به نفع طلا میباشد . ولی رویکرد فعلی ما ، کما فی السابق همان ریزش قیمت ست .

– مسئولین سازمان غذا و داروی آمریکا ساعت ۷ به وقت تهران در مورد موضوع واکسن جانسون اند جانسون اظهار نظر خواهند کرد
– از‌ آنجایی که از مجموع ۶.۸ میلیون نفری که واکسن تزریق کرده‌اند تنها ۶ نفر دچار عارضه لخته خون شده‌اند، بعید به نظر می‌رسد این موضوع تاخیر خاصی در روند واکسیناسیون ایجاد کند ( البته خب ممکنه این خبر ، برای مردم ایجاد ترس کنه و در مراحل بعدی واکسیناسیون مقاومت کنند ، باید صبر کنیم ببینیم چه عکس العملی مردم و مسئولین خواهند داشت ….)

سایر مطالب دیدبان
ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل 365

پیش از ورود به بازار باید بدانید که:

منتشر شده

در

همانطور که در تحلیل 365 قبلی اشاره شد اخبار های دیروز و امروز بسیار تاثیر گذار بودند.

 • در این دو روز اخبار دلار نشان دهندهع تورم نسبتا بالا بودند و امکان تسریع کاهش خرید اوراق قرضه را مطرح کردند ولی جرمی پاول با سخنرانی خود مسیر بازار را کاملا عوض کرد و به موارد مهمی اشاره کرد که مهمترین آنها عبارتند از:
 1. پیش بینی افزایش اشتغال در ماه های آینده
 2. عدم وجود احتمال کاهش خرید اوراق قرضه
 3. این نکته که قبل ازکاهش خرید اوراق قرضه کاملا اطلاع رسانی می شود.
 • بعد از صحبت های پاول سهام های مختلف، یورو و پوند یک فاز صعودی به خود گرفتند. نکته مهم اینکه باید کمی صبر کنیم و عکس العمل کلی بازار را در ارتباط با اخبار تورمی دوروز اخیر و صحبت های پاول در ارتباط با برآیند این اخبار را مشاهده کنیم.
 • در صورت به وجود آمدن موقعیت های معاملاتی مناسب حتماً در سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

ادامه مطلب

تحلیل 365

پیش از ورود به بازار باید بدانید که:

منتشر شده

در

 • تقویت دلار که بعد از جلسه FOMC ماه قبل شروع شده بود، با صحبت های بعدی اعضای فدرال رزرو تا حد زیادی خنثی شد و همین باعث رنج شدن شاخص دلار و همچنین نمودار طلا شد.
 • یکی از دلایل نگرانی های موجود، افزایش چشم‌گیر آمار مبتلایان به گونه دلتای ویروس کرونا در سطح جهان است.
 • در نظرسنجی کیتکو اکثرا بر این باورند که طلا در این هفته روندی صعوی خواهد داشت ولی به نظر ما  این هفته نیز روندی خنثی و حتی کمی نزولی خواهیم داشت.

 

تحلیل طلا

همانطور که در تحلیل 365 قبلی گفتیم طلا به محدوده فروش ما نزدیک شده است. به نظر می رسد هنوز هم محدوده های مشخص شده برای معاملات فروش جذاب باشد اما با توجه به اخبار مهمی که امروز و فردا منتشر می شود در معاملات خود دقت بیشتری داشته باشید.

 

تحلیل یورو

یورو همچنان در روند نزولی درگیر است. با توجه به اینکه در این هفته اخبار مهمی در یورو نداریم معامله فروش در نقاط مشخص شده مناسب به نظر می رسد.

 

تحلیل پوند

با توجه به این که هفته های قبل الگوی double top تشکیل شده است و شیوع کرونا دلتا نیز افزایش پیدا کرده است، به نظر می رسد که روند نزولی این جفت ارز ادامه دار باشد.

در صورت صعود نمودار به سمت  بالا محدوده های مشخص شده برای فروش جذاب به نظر می رسد.

ادامه مطلب

تحلیل 365

پیش از ورود به بازار امروز باید بدانید که:

منتشر شده

در

 • نگرانی از افزایش مبتلایان به کرونا مخصوصا نوع جدید آن افزایش پیدا کرده است.
 • با توجه به این که اکثر کشورهای پیشرفته واکسیناسیون نسبتا موفقی داشتند، نگرانی از ویروس کرونا نمیتواند مانند گذشته تاثیرهای شدیدی بر بازارهای مالی وارد کند ولی به هر حال احتمال شگفت زده شدن مارکت توسط کرونا افزایش پیداکرده است.
 • دلار رو به تقویت و سهام ها در یک حالت رنج و سردرگم نوسان میکنند.

 

تحلیل طلا

با توجه به اینکه دلار همچنان در حال تقویت است، روند نزولی طلا همچنان ادامه دارد و انتظار میرود در صورت صعود نیز به فیبوهای مشخص شده واکنش نشان داده و به سمت حمایت های خود حرکت کند. هنوز نیز محدوده 1800 تا 1810 برای معامله فروش مناسب به نظر می رسد.

 

 

تحلیل یورو

در مورد یورو همانطور که در تحلیل های قبلی 365 اشاره شد، روند همچنان نزولی است اما با توجه به اخبار این هفته و با توجه به نمودار، باید منتظر موقعیت های مناسب تری برای فروش باشیم.

 

 

تحلیل پوند

با صحبت هایی که در مورد باز شدن مشاغل در اولین فرصت شده است پوند در مقابل ارزهایی مانند دلار استرالیا و نیوزلند کمی صعودی شد اما با توجه به این که دلار در وضعیت خوبی قرار دارد، همچنان انتظار این را داریم که پوند در مقابل دلار تضعیف شود.

ادامه مطلب

برترین ها

کپی مطالب این سایت، تنها با مجوز کتبی امکان پذیر است.